یک لر زبان برنده جایزه یونسکودرحوزه علوم زیستی شد

محقق ایرانی جایزه یونسکو در حوزه علوم زیستی در سال 2014-2015 را کسب کردIMG13040236  محقق ایرانی، برنده جایزه 300 هزار دلاری یونسکو شد + عکس
 

 
جایزه حوزه علوم زیستی سازمان بینالمللی یونسکو درسال 2014-2015  به دکتر حسین بهاروند رئیس پژوهشکده سلول های بنیادی پژوهشگاه رویان  تعلق گرفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، این جایزه به افراد، موسسات و سازمانهای مردمنهادی تعلق می گیرد که پژوهش¬هایی در حوزه علوم زیستی انجام داده باشند و این پژوهشها منجر به بهبود کیفیت زندگی انسانها شود. 
 بر اساس این گزارش کمیسیون ملی یونسکو در ایران پس از اطلاع رسانی این جایزه در سال 2014 و دریافت درخواست¬های متقاضیان، 3 نفر واجد شرایط را به یونسکو معرفی کرد که از میان آنها دکتر حسین بهاروند رئیس پژوهشکده سلول¬های بنیادی پژوهشگاه رویان به همراه دو نفر دیگر از کشورهای عضو یونسکو به طور مشترک برنده جایزه بینالمللی یونسکو-گینه استوایی در سال 2014- 2015 شدند. .
این اولین بار است که از ایران فردی جایزه بینالمللی یونسکو-گینه استوایی را دریافت می کند. 
گفتنی است: جایزه بینالمللی یونسکو-گینه استوایی شامل مدال، لوح تقدیر و مبلغ 300000 دلار است و معرفی داوطلبان واجدان شرایط باید از طریق کمیسیون های ملی کشورها انجام شود. 

/ 1 نظر / 11 بازدید
سعید خاکی

سلام وبلاگنویس عزیز من یک طراح قالب وبلاگ و سایت هستم و همانند شما توی وبلاگ فعالیت می کنم. برای پیشرفت وبلاگ های ایرانی قالب های شخصی طراحی می کنم تا از نظر طرح و گرافیک هم با سایت ها بتونن رقابت کنن و بتونن بازدید کننده بیشتری رو جذب وبلاگشون کنن . اگر علاقه دارین که شما هم قالب شخصی داشته باشین به وبلاگ من سر بزنید ، من خدمات مختلفی در حوزه طراحی و برنامه نویسی انجام میدم که امیدوارم برای شما هم مفید واقع بشه ... منتظر شما هستم ... سعید خاکی