یک لرستانی ریس اداره فرهنگ و ارشاد استان البرز شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر کرج صبح امروز در سالن شمس الشموس این اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز،پیش از ظهر امروز در مراسمی در سالن شمس الشموس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کرج،علاءالدین سیفی سرپرست این اداره تودیع و به جای وی مهدی ابدالی به عنوان رئیس این اداره منصوب شد.
این انتصاب طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به وقوع پیوست.
در متن حکم صادره از سوی سید موسی حسینی کاشانی آمده است:
جناب آقای مهدی ابدالی
عرصه فرهنگ و هنر جولانگاه  پیوند گوهر هنر به صدف  خدمت است و چه گوارا خواهد بود که این صدف ،مروارید تلاش مخلصانه و خدمت صادقانه را در دل پرورانده باشد و خوشا آن نفسی که وجودش را در راه پیشبرد آرمان های نظام جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر این مرز و بوم مصروف داشته باشد.
با عنایت به تعهد و توانمندی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرج منصوب می شوید.
مغتنم دانستن فرصت ها ، اجرای دقیق و هوشمندانه قوانین و مقررات، کوشش در شناساندن انقلاب اسلامی و رشد آگاهی ها و هنر و فرهنگ اسلامی مردم منطقه از طریق کمک به ایجاد مراکز و انجمنهای هنری و فیلمسازی ، نمایشگاه ها و نمایش فیلمهای فرهنگی و مستند و آموزشی،نمایش فیلمهای فرهنگی و مستند و آموزشی ، ایجاد هماهنگی و نظارت بر اجرای طرح ها و برنامه های فرهنگی و هنری و انتشاراتی و تبلیغاتی در حوزه فعالیت اداره،فراهم آوردن امکانات لازم جهت رشد و شگوفائی استعدادهای هنری و اجرای مسابقات و جشنواره ها برابر خط مشی ها و دستورالعمل های ابلاغی از مرکز استان ،تهیه و تنظیم بودجه واحد تحت سرپرستی  با هماهنگی اداره کل و...از وظایف و ماموریت های محوله مورد انتظار در این دوره از مسئولیت شماست.
امید است در سایه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق و موید باشید.
/ 4 نظر / 22 بازدید
چت روم

جالب بود به منم سر بزن www.hadci.com

حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی، ضمن تبريک ولادت امام رضا(ع)، براي خواندن مطالب زير دعوت شده‌‌‌اید: ******** [گل][گل] داستانهایی ناب و خواندنی از امام رضا(ع) تقدیم به شما [گل][گل] ## گفتگوی امام رضا(ع) با آهو و آرزوی آهو ## خبر امام رضا(ع) از مرگ و عذاب علی بن أبی حمزه بطائنی(وکیل امام هفتم) ## هر صبح و شب اعمال شیعیان بر امام(ع) عرضه می‌‌‌‌شود ******** [گل][گل] چرا به امام رضا(ع) مي‌‌گويند «ضامن آهو»؟ [گل][گل] ******** [گل] احادیث زیبا و خواندنی هفته [گل] ## فضیلت بسیار عظیم زیارت امام رضا(ع) در کلام رسول خدا(ص) ## پنج صفت ناپسند، منشأ جمع شدن ثروت ## سه گناه، عامل مهم سه عذاب ******** @@ توصيه ميکنم از مطالب صفحات ديگر هم ديدن کنيد. @@ ******** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم. www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

دانلود عکس

با آرزوي بهترينها براي شما خوشحال ميشم به منم سر بزنيد دانلود هر چي که فکر کني www.mosaken.com

دانلود موزيک

با آرزوي بهترينها براي شما به منم سر بزنيد دانلود هر چي که فکر کني www.mosaken.com