روزبهانی بوکسور لرستانی وزن-81به برنز بسنده کرد

بوکسور وزن 81- کیلوگرم ایران با شکست برابر نماینده قزاقستان به مدال برنز بازیهای آسیایی اینچئون بسنده کرد.

در ادامه رقابتهای بوکس هفدهمین دوره بازیهای آسیایی اینچئون در مرحله نیمه نهایی وزن 81- کیلوگرم احسان روزبهانی مقابل"عادل بک نیازیمبتف" از قزاقستان در پیکاری نزدیک شکست خورد.

در راند اول حریف قزاق بهتر کار کرد و پیروز شد اما احسان در راند دوم جبران کرد و پیش افتاد و کار به راند سوم کشیده شد و احسان در راند پایانی باخت تا برای سومین بار به این بوکسور باخته باشد.

نماینده قزاقستان مدال نقره بازیهای المپیک 2012 لندن،دو مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در سال 2011 باکو و 2014 قزاقستان را در کارنامه دارد و نفر اول رنکینگ جهانی در این وزن است.

روزبهانی در مرحله یک چهارم بازیهای المپیک 2012 لندن هم به این حریف قزاقستانی باخت و حذف شد.وی مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا در اردن را دارد و در این وزن در مکان پنجم قرار دارد.

/ 3 نظر / 10 بازدید
دانلود سريال

سلام. خسته نباشي. دوست داشتي سريال و فيلم جديد دانلود کني يه سري به سايت ما بزن. بيش از 400 عنوان سريال و بيشتر از 4 ترابايت فيلم داريم تو سايت. موفق باشي [قلب]

ليلا جون

سلام خوبي?؟ چند روز پيش يکي از دوستانم سايت زير رو بهم معرفي کرد که باهاش تبادل لينک کنم من فکر کردم تاثيري نداره ، ولي بعد از اين که وبلاگم رو توي اين سايت و سايت هاي شبيهش لينک کردم هر روز بازديد وبلاگم زياد ميشه. خواستم اين سايت رو به تو هم معرفي کنم . حتما تبادل لينک کن چون لذت وبلاگ نويسي تو آمار بالاست.www.djlink.ir